Traplast™ pro dům a zahradu

dodavatel-transform-02-th.jpg

Firma TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč je přední evropský výrobce kvalitních výrobků z recyklovaných plastů pod názvem Traplast™. Jejich produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, hodí se pro dům i zahradu, uplatní se v zemědělství a odolají i průmyslové zátěži. Moderní materiál Traplast™ z recyklovaného plastu je s řadou vynikajících a praktických vlastností předurčen pro užití i v těch nejnáročnějších podmínkách s minimálním nárokem na údržbu a téměř neomezenou životností.

Výrobky z recyklovaných plastů Traplast™

Materiál Traplast™ vzniká lisováním za vysokých teplot a tlaků z recyklovaného plastu, který by jinak skončil na skládce. Důslednou kontrolou vstupní suroviny a díky více než 25letým zkušenostem vyrábíme dnes celou řadu praktických výrobků, které jsou masivní, plně probarvené a naprosto odolné vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti – nehnijí, nepřemrznou a na slunci nezkřehnou. Dalším benefitem je nižší hmotnost oproti konvenčním materiálům a snadná opracovatelnost ručními nástroji.

Materiál Traplast™

dodavatel-transform-03-th.jpg

V Transformu vyrábíme materiál Traplast™ pečlivou recyklací plastových odpadů. Materiál Traplast™ je lehký, nenasáká, nepřemrzne ani nepopraská. Snese velké zatížení a na slunci nekřehne. Je mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům i běžným chemikáliím. Lehce se čistí. Výrobky z materiálu Traplast™ se vyznačují bezkonkurenčně dlouhou životností a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Jednoduše a velmi snadno se s nimi manipulaje. Můžete je řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov nebo dřevo. Při práci respektujte doporučené zásady práce.

Formátování produktů

Vyráběné produkty naformátují k plné spokojenosti podle potřeb zákazníka. Zaříznout jednu plotovku jistě zákazník, ale když jich jsou stovky, pak tato služba určitě ušetří hodně času. Přestože plotovky i jiné produkty z materiálu Traplast™ dodáváme v několika standardních rozměrech, může se stát, že budete potřebovat jinou délku, pak Vám je naformátujeme stejně jako ocelové jekly. Dále nabízíme záslepky a spojovací materiál. Vše potřebné pro svůj projekt tak dostanete na jednom místě. Jekl máme skladem v délce 6 m, ostatní délky jsou na objednávku s termínem dodání cca 2 týdny. Vše Vám připravíme a nakonec přivezeme až domů.

Produkty z materiálu Traplast™

Plastové plotovky Traplast™

Proč plot z materiálu Traplast™? Protože naše plastové plotovky jsou jednoznačně jedno z nejlepších řešení. Plastový plot Vám neshnije, nezkoroduje ani nepopraská. Naše plotovky jsou plně probarvené a v čase téměř nemění svou barevnost. Nevyžadují žádnou údržbu – nenatírají se. (Více informací naleznete v sekci Zásady práce na straně 35). Plotovky z materiálu Traplast™ vyrábíme v tradičních tvarech, barvách, rozměrech a několika délkách. Jsou proto ideálním řešením při rekonstrukcích i u novostaveb plotů ve městech a obcích. Plotovky jsou standardně dodávány v barvě hnědé, cihlově červené, šedé a černé. Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží. Práci s našimi plotovkami zvládnete sami se standardním ručním nářadím. Při montáži plotů doporuču-jeme používat nekorodující spojovací prvky.

Terasové desky Traplast™

Taky nechcete, aby vám podlaha terasy shnila? Tak použijte terasovou rýhovanou desku z materiálu Traplast™. Sluší jí to i na balkonech, restauračních zahrádkách, přístavních molech, kolem bazénů. Je mnoho míst, kam naši rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast™ použít. Jednoduše všude tam, kde se nechcete starat o drahé exotické dřeviny anebo kde panuje enormní vlhkost. Ani když bude deska umístěna stále pod vodou, její vlastnosti se nezmění. Naše desky mají elegantní vzhled. Odvodňovací rýhování na obou stranách lišící se hustotou Vám dává možnost výběru vzhledu pochozí plochy. Pokládku terasových rýhovaných desek podle montážního návodu zvládnete i sami.

Terasová dlažba Traplast™

Plastová terasová dlažba je alternativou našich terasových desek. Dlažbou s dezénem si v ploše vytvoříte vlastní ornament. A když se náhodou okouká, poskládáte si jiný nebo použijete dlažbu hladkou.Terasy, pultové střechy nebo plochy s esteticky nevyhovujícím betonem, asfaltem či starou dlažbou jsou ideální místa pro naši plastovou terasovou dlažbu z materiálu Traplast™. Oproti konvenční dlažbě oceníte velmi nízkou hmotnost pouhých 5,12 kg a 8,2 kg u většího formátu dlaždice! Dlaždice se ukládají na podložky s pevnou výškou, které musí ležet na rovné a nedrolivé hydroizolační vrstvě. Pokládka je doslova jen pokládka, nic se nelepí, nevrtá ani nešroubuje kromě krajní řady, která musí být zajištěna proti pohybu. Pod dlažbou můžete vést třeba vodoinstalaci k bazénu a spárami mezi dlaždicemi rychle proteče i velký příval srážkové vody.

Plastová lavičková prkna Traplast™

Potřebujete nahradit nevyhovující či poškozená prkna na lavičce nebo zahradním sezení? Nechce se vám neustále brousit a obnovovat ochranný nátěr? Použijte naše plastová lavičková prkna z materiálu Traplast™. Uplatní se při rekonstrukcích starých laviček a stolů i při výrobě nových – na zahrady, do parků, na fotbalová hřiště nebo do letních kin, zkrátka všude tam, kde potřebujete opravdu houževnatý materiál. Naše lavičková prkna z materiálu Traplast™ jsou odolná proti houbám, hnilobě, dřevokazným škůdcům, nenasakují, nepřemrzají a lehce se čistí. Dají se snadno opracovávat běžnými nástroji na kov či dřevo, řezat, vrtat, spojovat vruty. Místa po opracování není nutné díky plnému probarvení materiálu povrchově upravovat. K zajištění větší tuhosti v ohybu je možné použít kovovou výztuhu – pak z těchto prken postavíte třeba i lávku. Plastová lavičková prkna jsou standardně dodávána v hnědé barvě.

dodavatel-transform-04-th.jpg

PZ Trading s.r.o.nabízí: