VEDAG - šindelová střecha

Vedag - šindelová střecha

S atraktivními šindeli VEDAFORM PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. VEDAFORM® šindelová střecha - s atraktivními šindeli VEDAFORM® PLUS je realizovatelný každý střešní tvar a sklon nad 15 stupňů. Elastické lepicí body výrazně zvyšují odolnost proti náporům větru. Na hřebeni, hraně střechy nebo v místě napojování stačí šindel jednoduše přiříznout. Různé tvary – typ pravoúhlý a typ bobrovka v šesti barevných odstínech umožňují vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Vedag - šindelová střecha

Systém VEDAFORM® zaručuje dlouhodobou ochranu proti dešti a větru také proto, že materiál použitý při výrobě má extrémně dlouhou životnost a kladení se provádí ve dvou vrstvách. Další podstatnou výhodou je nízká hmotnost, která minimálně zatěžuje střešní konstrukci a usnadňuje dopravu i pokládku. Základem dlouhodobé ochrany jsou už ve stadiu výstavby vysoce stabilní pásy VEDAFORM® KB-S a VEDAFORM® -S. Tyto pásy jsou odolné proti protržení, roztržení hřebíkem a prošlápnutí. Tam, kde byly použity, spolehlivě zabraňují pronikání prachu, poletujícího sněhu nebo náporového deště do podkrovního prostoru a přispívají tak k ochraně celé budovy. VEDAFORM® UD slouží k vodotěsné, resp. náporovému dešti odolné izolaci spodního pláště dvouplášťových střech při sklonech menších než 15 stupňů. VEDAFORM® FUN se používá jako spodní pás buď pro pokládku přímo na krokve, nebo na bednění při tepelné izolaci v celé výšce krokví.

Oblasti použití šindelových střech:

Obytné stavby, školky, církevní stavby, šikmé střechy

Vlastnosti:

  • VEDAFORM® PLUS: flexibilní, odolná proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností, dodávají se v různých tvarech a barvách
  • VEDAFORM® KB-S / VEDAFORM®-S: elastomerobitumenový podkladní pás
  • VEDAFORM® FUN: mimořádně dobře paropropustný podkladní pás přes krokve s tepelnou izolací v celé výšce krokví
  • VEDAFORM® UD: elastomerobitumenový podkladní pás na bednění a izolační pás na spodní plášť dvouplášťových střech

PZ Trading s.r.o.nabízí: