Informace o firmě PZ Trading s.r.o.

PZ Trading s.r.o.

Společnost PZ Trading s.r.o. je specializovaná firma se zaměřením na všechny druhy střešních konstrukcí, fasády a půdní vestavby.

Firma byla založena v roce 1998 na úrovni fyzické osoby a v roce 2002 byla převedena z úrovně fyzické osoby na právní subjekt.

Specializujeme se na všechny stavební činnosti

související se střechami, fasádami a půdními vestavbami, od poradenské činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci zakázek. Svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu prací, krátké termíny i případnou spolupráci při zajišťování přípravy stavby - vyřízení potřebných úředních formalit.Bezchybné zvládnutí prováděných činností zabezpečujeme týmem techniků zodpovědných za přidělené stavby. Díky dostatečnému a stabilizovanému počtu řemeslníků můžeme řešit i objemné zakázky velmi operativně.

Disponujeme vlastní plně vybavenou klempířskou dílnou,

vozovým parkem a veškerým technologickým zařízením potřebným k realizaci zakázek, které je na moderní úrovni a je neustále doplňováno novými prvky tak, aby umožňovalo dokonalé zpracování všech materiálů. Dílenský provoz a technické zázemí firmy je centralizované od roku 2003 ve vlastním objektu.

Další směr vývoje firmy nehledáme v rozšiřování pracovních činností,

ale ve snaze o dokonalé zvládnutí technologií a v profesním růstu zaměstnanců. Cílem vývoje firmy je trvalá prosperita při zachování standardu vysoké kvality.

Záruka na provedené práce je dle rozsahů a technologií standardně 60 měsíců, na použité materiály dle výrobců až 50 let.

Našimi zákazníky jsou nejen státní sektor, ale i stavební společnosti, bytové správy, správy objektů, realitní kanceláře, obecní úřady, státní organizace, Úřad vlády ČR, Správa diplomatického sboru, správní organizace, vlastníci objektů a v neposlední řadě majitelé činžovních a rodinných domů.

Provádíme realizaci a rekonstrukci šikmých a plochých střech všech druhů střešních krytin, taškových a šindelových šablon. Děláme opravy šikmých a plochých střech včetně kompletního provedení klempířských prací z pozinku, titanzinku, z mědi a hliníkového plechu.

Na českém trhu je velká nabídka kvalitních střešních krytin,

které se od sebe odlišují nejen vzhledem a cenou, ale i technologií výroby, hmotností, vhodností použití apod. Nedílnou součástí střešního pláště jsou ale i střešní doplňky.

Zajišťujeme kompletní servis včetně zaměření,

odborné konzultace řešení opravy a požitých materiálů, dopravy materiálů, provedení veškerých smluvených oprav, úklid, odvoz a skládku odpadu, záruční i pozáruční opravy střech. Pro práci používáme jen kvalitní tuzemské i zahraniční materiály s ohledem na kvalitu, ale také cenu. Naším cílem je spokojenost všech našich zákazníků.

Své služby poskytujeme již několik let jak soukromým osobám, tak významným společnostem v oboru správy majetku.

PZ Trading s.r.o.nabízí: