Stavební práce

stavebni-prace-pz-trading-th.jpg

Mimo jiné také nabízíme zhotovení stavebních prací v mnoha oborech. Počínaje provedením drobných oprav či stavebních úprav, přes montáž vybavení, doplňků a spotřebičů, až po kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader a půdních vestaveb.

Provádění staveb, jejich změn a odstranění

stavebni-prace2-pz-trading-th.jpg

V oboru stavebních prací provádíme jak práce přímo související s opravou nebo rekonstrukcí střechy, jako jsou opravy komínů nebo věnců, ale můžeme Vám nabídnout i většinu ostaních služeb jako například rekonstrukce a zateplování fasád, pokládky dlažeb, izolace, výměny oken a podobně. Provádíme stavby na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, rodinných i nájemních domů, zajišťujeme také kompletní dodávku a montáž střech. Nabízíme komplexní servis, od vytvoření projektu přes stavební povolení, stavební dozor při samotné realizaci, až po kolaudační řízení. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, protože naším cílem je odvedení 100% práce a dosažení maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Projektová dokumentace a stavební povolení

Zajistíme vypracování projektové dokumentace v souladu s platnými normami, předpisy a jednotlivými právními úpravami, včetně vypracování statiky, ekonomického provedení vlastní realizace a ekonomiky budoucího provozu. Vypracování projektové dokumentace může obsahovat i napojení na jednotlivé inženýrských sítí, se zohledněním podmínek, které jsou stanoveny územním plánem, nebo územním rozhodnutím v dané lokalitě výstavby. Zastoupíme Vás v jednání s jednotlivými zástupci státní správy – úřady k zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení. Na dodržováním projektové dokumentace koordinace případných změn a úprav bude dbát stavební dozor.

Kompletní zpracování projektové dokumentace od přípravné fáze projektu, vypracování studie, projektové dokumentace pro územní řízení, stavební povolení, tendrové a realizační dokumentace.

Stavební práce včetně stavby střech

Střecha musí vydržet několik desítek let. Aby to zvládla a vaše bydlení bylo komfortní, pokrývači, klempíři a tesaři musí odvést kvalitní, bezchybnou práci. Firma PZ Trading s.r.o. staví a opravuje střechy již více než 15 let. Oplýváme bohatými zkušenostmi, ale také veškerou technikou, kterou pro kvalitně odvedenou práci potřebujeme. Samozřejmostí je zajištění všech řemeslných prací nezbytných při renovaci střechy. Celou zakázku vám uděláme na klíč. Součástí hodnotné střechy je i kvalitní materiál. Proto pečlivě vybíráme dodavatele stavebního materiálu. Nadmíru důležitá je pro nás efektivita, protože jen efektivní firmy mohou nabídnou svým klientům rozumnou cenu.

PZ Trading s.r.o.nabízí: