Prodej střešních krytin

skladove-zasoby-krytina-01-th.jpg

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej střešních krytin a doplňků, střešních oken, tepelných izolací, řeziva pro střechy, klempířských prvků včetně plechů v tabulích a ve svitcích. V našem sortimentu naleznete také asfaltové pásy různých typů a značek na ploché střechy

Vše pro Vaši střechu

vse-pro-vasi-strechu-th-01.jpg

Spacializujeme se na stavební materiály používané pro stavbu, opravy a rekonstrukce střech všech typů a tvarů, proto u nás najdete široký výběr tohoto sortimentu a dokážeme Vám rovnou prodat nebo rychle sehnat opravdu jakékoli střešní materiály. V našem sortimentu najdete veškeré materiály pro střechy - střešní krytiny, střešní okna, tepelné izolace i hydroizolace, plechy, okapy a cokoli dalšího můžete potřebovat pro střechy nebo podkroví. Cokoli potřebujete pro střechu, od plechové stříšky na komíně až po sádrokarton v podkroví u nás zakoupíte za velmi dobré ceny. S částí našeho sortimentu se můžete seznámit prostřednictvím těchto webových stránek. Pokud střešní krytinu nebo potřebný materiál, nenajdete zde, naštivte naši prodejnu v Přerově.

Střešní krytiny od různých výrobců

Pokud právě přemýšlíte, kterou střešní krytinu nebo střešní tašku použít na Vaši střechu, nepřehlédněte námi nabízený střešní systém Mediterran. Několik generací kultury práce ve společnosti s dlouholetou tradicí ve spojení s moderní technologií výroby vytváří dokonalou harmonii tradice a inovace.V našem sortimentu jsou i produkty firmy Bramac. Tento výrobce nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy. Tašky a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém Bramac. Tašky Tondach jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. V průběhu celé výroby se provádí kontrola kvality - od těžby hlíny až po expedici výrobků. Přísné testování a zkoušení ukazuje, že tašky vyhoví přísným měřítkům nejen ČSN norem, ale i norem evropských. Ve všech zkouškových parametrech vysoce překračují normové hodnoty.

V naší prodejní nabídce naleznete i asfaltové pásy, jenž zastupují jednu z nejstarších osvědčených technologií střešních izolací, které v minulých letech prošly řadou významných změn v oblasti složení i jejich využití.

Asfaltové modifikované pásy

V současné době se používají tři základní druhy asfaltových vodotěsných izolací: oxidované asfalty, asfalty modifikované APP (ataktický polypropylen) a asfalty modifikované SBS (styren-butadien-styren). Vlivem častých klimatických změn v ČR i z dlouhodobé zkušenosti realizačních firem, jsou nejčastěji využívány asfaltové pásy s modifikátorem SBS, kde ochranu proti UV záření tvoří různobarevný keramický či břidličný posyp na vrchní straně asfaltového pásu. Asfaltové modifikované pásy si zachovávají své elastické vlastnosti od -40° do +90°, proto snadněji přenášejí tepelné i mechanické napětí, kterému jsou vystavovány a tím dokonale chrání střešní konstrukci před vnějšími vlivy. Asfaltové pásy SBS jsou nejrozšířenější v ČR a běžně používané pro všechny typy střech.

PZ Trading s.r.o.nabízí: