Prodej barev a stavebních tmelů

prodej-barvy-tmely-01-th.jpg

Prodáváme barvy a laky. Dále fasádní barvy, barvy do interiéru, barvy na střechy, barvy na beton, barvy na dřevo, barvy na kov, míchané barvy, tónované barvy, průmyslové barvy, lazury na dřevo, omítky, šlechtěné omítky, fasádní omítky, stěrky, štuky, keraštuky, tmely, zateplení a zateplovací systémy, nářadí pro malíře a nářadí pro fasádníky.

Stavební tmely Den Braven

den-braven-prodej-01-th.jpg

Nabízíme k prodeji produkty společnosti Den Braven Sealants jenž je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice. Nabídka sortimentu firmy Den Braven je velmi široká, namátkou třeba, produkty pro tmelení , pro lepení různých prvků - akrylové tmely, silikony-elastické tmely, polyuretanové lepidla a tmely, MS polymerní lepidla a tmely, disperzní lepidla, rozpouštědlová lepidla, bitumenové a butylenové tmely, speciální tmely, Den Braven automatic. Ale také produkty pro montáže oken a dveří, pro výplně prostupů, pro tepelnou izolaci i pro lepení - pistolové pěny, čističe, odstraňovače PUR pěn a příslušenství, trubičkové pěny. Produkty pro efektivní a pevné kotvení v různém prostředí s vysokými pevnostmi a odolnostmi - tekuté kotvy polyesterové bez styrenu, tekuté kotvy polyesterové se styrenem, tekuté kotvy vinylesterové, tekuté kotvy epoxyakrylátové, příslušenství , sítka pro kotvení do dutých materiálů. Produkty pro lepení, stěrkování, spárování - lepidla na obklady a dlažby, flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepicí a stěrkové hmoty na fasády, rychlopravné malty, opravné stěrky, spárovací hmoty, samonivelační hmoty, štukové omítky, sádrové omítky, příslušenství. Produkty pro penetrace, přípravu podkladů, zlepšení směsí – penetrační nátěry, spojovací nátěry, vodoodpudivé impregnační nátěry, přísady do betonu, přísady do malt, plastifikátory a urychlovače, nemrznoucí přísady, povrchově aktivní látky, biocidní ochrana.

Prodej nátěrových hmot Colorlak

COLORLAK je v současnosti největším českým výrobcem a distributorem nátěrových hmot.Skupina COLORLAK vlastní vedle hlavního výrobního závodu ve Starém Městě další výrobu v Bílovicích a také několik obchodních firem. Akciová společnost Panter Color a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot v České Republice.

Dekorativní omítkoviny umožňují díky široké škále struktur a paletě barevných odstínů dosáhnout velmi efektního vzhledu fasád.

Zateplovací systémy a fasádní barvy Ekolak

Společnost Ekolak poskytuje komplexní servis svým zákazníkům, výrobky nesou známku nejvyšší kvality a sortiment jejich výrobků plně koresponduje s novinkami a požadavky trhu. Nabízíme kompletní sortimet výrobce omítek, fasádních a interiérových barev, omítkovin, lepicích a stěrkových hmot včetně poradenství. V nabídce tohoto výrobce jsou i malířské barvy, benátský štuk, barvy na dřevo, kov, stěrky, zateplovací systémy, dekorační materiály.

PZ Trading s.r.o.nabízí: